+48 787 071 924

Dział rekrutacji

Kierowca autobusu | Berlin / Monachium | Bez znajomości języka

Opis stanowiska:

  • Trasy  zastępcze na terenie Niemiec
  • Rodzaj pojazdu: autobus
  • Praca : bez systemu , 2/2 , 4/2

Wymagania niemieckiego pracodawcy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca autobusu
  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy na autobus kategorii D z kodem 95 ważne w Niemczech
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu  podstawowym

Pracodawca niemiecki oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Stawkę godzinową w wysokości 15,00 € brutto za godzinę
  • Godziny nocne płatne dodatkowo 25%
  • Dni świąteczne i niedziele 25 %
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Stała, stabilna praca w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie transportowej
  • Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
  • Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Opłacanie składek emerytalnych
  • Ustawową ilość dni urlopowych

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Szczegóły oferty

Ważne

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: info@sawi-personal.com
bądź telefonicznie pod numerem: 0048 787 071 924

Administratorem Pani/Pana danych jest  firma SAWI PERSONAL Sp. z o.o., Pl. Stanisława Staszica 9 / 16, 50-223 Wrocław, NIP: 8982288046, REGON: 524290104, KRS: 0001015384.

Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu oraz przeprowadzenia rekrutacji. Przysługuje Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, wycofania zgody oraz wyrażenia sprzeciwu, o ile pozwalają na to przepisy prawa. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych opisane są w Klauzuli informacyjnej  znajdą Państwo TUTAJ